Přebory ČOS 2009

Výsledky a fotky nás sokolů ze Zásady

Michal Kamikadze

O prvním únorovém víkendu (7. - 8. 2. 2009) jsme se v poměrně hojném počtu (13 závodníků) zúčastnili přeborů ČOS ve slalomu speciál a obřím slalomu v Zásadě. V sobotu večer se jel za úmělého osvětlení slalom. Atmosféra skoro jako na svěťáku ve Schladmingu. Na medailových pozicích se umístil v kategorii mladší žáci Petr Jansa (2. místo) a v kategorii starší žákyně Veronika Ballýová (3. místo).

V neděli dopoledne se jel obří slalom a naše medailová bilance se o něco vylepšila. O lehký vzruch před startem se postaral Vojta Bareš, který tak dlouho utíral dětem zadek až málem nestihnul start. Jen taktak si stačil zapnout přezky u bot. Jako tradičně byla největší hvězdou Žanda, která natrhla zadek nejenom soupeřkám ve své kategorii (teď se nesmějte) veteránek 40. - 60. let, ale i všem dalším ženám a co je nejsmutnější i nám všem ostatním z oddílu. Z dalších pozic na bedně jsme získali následující vavříny. Vojta Zeman 1. místo v kategorii chlapci, Petr Jansa 3. místo v kategorii mladší žáci a Vojta Bareš 3. místo v kategorii muži.

Skol!!

Výsledky sobota - slalom | Výsledky neděle - obří slalom |fotogalerie vlastní | fotogalerie pořadatel

aktualizováno 28. února 2009 by baresi

Jizerská padesátka 2008

Reportáž Michala o naší účasti na tradičním maratonu

Netrpělivě očekávané dojmy přímých účastníků letošního ročníku. Předzávodní příprava, mazání a to nejdůlěžitější - čas v cíli. Bjorn zvaný Dahlie se určitě klepal strachy.

aktualizováno 15. dubna 2008 by baresi

Supercena Rokytnice

Výsledky a fotogalerie závodů pro nejmenší

Vojta Zeman - Veliký závodník

Někteří naši nejmladší se účastnili závodů v rámci pravidelné série "O supercenu Rokytnice". Výsledky jednotlivcýh závodů i ročníků předcházejících a fotogalerie, kde je spousta fotek naleznete zde

 

aktualizováno 15. dubna 2008 by baresi

Haute Route 2006

Skialpinistická lahůdka a sen každého lyžaře

Připravujeme reportáž z přechodu z Chamonix do Zermattu, který neměl chybu. Naši lyžařskou stáj reprezentoval Vojta Bareš, zapálený to skialpinista.

aktualizováno 15. dubna 2008 by baresi

Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates